Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, Mersin’de

Başkan Özdağ;"Bu Ülken'in Göçmenistan Olmasına İzin Vermeyeceğiz" dedi.

Güncelleme 10 Mayıs 2023, 12:13

Zafer Partisi Genel Başkanı  Ümit Özdağ akşam saatlerinde geldiği Mersin’de Suphi Öner Ögretmenevi önünde sahil kısmında basın toplantısı düzenledi.
Başkan Özdağ, yaptığı açıklamada, 14 Mayıs’ta yapılacak olan genel seçimlerden dolayı partililerine başta sandığa sahip çıkmalarını altını çizdi.

Mersin’e bu kadar çok gelmemim sebebi Mersin’in içinde bulunduğu sorun ve sıkıntıları  olduğunun altını çizen Özdağ, ‘ Mersin’e benim kadar gelen hiçbir siyasi parti genel başkanı bu kadar sık gelmemiştir. Mersin Türk ekonomisinin önemli noktasından biridir. Doğu Akdeniz ve önemli limanıdır. Mersin aynı zamanda 2011 yılından bu yana yoğun bir Suriyeli, Afkanlı ve Pakistanlı göçü demokratik biraz bozulan ve mağdur İl’dir. Göçlerle Mersin İl’imiz yorgun ve yorulmuştur.  Mersinliler  kentlerini geri istemektedirler’ dedi.
Başkan Özdağ, özellikle” Mersin’liler Türkiye’nin GÖÇMENİSTAN olmasını istememektedir. Mersin’in çok mağdur bir İl olduğunu hep birlikte gördük. Bu sorunu görüyoruz. Sokakta gençler yaka silkeliyor. Bıktık diyor, öyle bir noktaya geldik ki, Mersin ve Türkiye için büyük bir tehlike arz etmektedir’

Zafer Partisi Genel Başkanı  Ümit Özdağ, Zafer Partisi olarak, Mersin’i İskenderun ile birlikte gerek Ortadoğu, gerek Afrika gerek Avrupa’ya aşılması yeni kapısı olarak görüyoruz. Projelerimizi buna göre hazırlıyoruz. Mersin’de yaşanan bu kötü fotoğrafı Mersinliler de biz Zafer Parti’lilerde istemiyoruz Buna karşıda mücadele ediyoruz ‘dedi.

Başa dön tuşu