Vali Pehlivan, Yardımcılar İlkokulu’nda Süt Dağıtımına Katıldı

Güncelleme 1 Haziran 2022, 16:21

Mersin Valisi Ali Hamza Pehlivan 1 Haziran Dünya Süt Günü münasebetiyle Mersin Valiliğimiz himayesinde İl Tarım ve Orman Müdürlüğü, İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Mersin Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği  işbirliğinde düzenlenen etkinlikte; Arpaçbahşiş Yardımcılar İlkokulu’nda süt dağıtım programına katıldı.

Vali Ali Hamza Pehlivan, Erdemli Kaymakam Vekili Abdullah Aslaner, İl Emniyet Müdürü Mehmet Aslan, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Necip Çarıkcıoğlu, İl Milli Eğitim Müdürü Adem Koca, İl Tarım ve Orman Müdürü Arif Abalı ile birlikte Anasınıfı ve 1/B sınıfındaki öğrencilerle buluştu.

Minik öğrencilere dersleri hakkında sorular soran Vali Pehlivan, çocuklara süt içip içmediklerini sordu. Vali Ali Hamza Pehlivan ve beraberindekiler daha sonra çocuklara süt dağıttı. Çocuklarla birlikte fotoğraf çektirdi.

Anasınıfı öğrencilerinin ritim gösterisini ilgiyle izleyen Vali Ali Hamza Pehlivan, daha sonra 1/B sınıfına geçerek öğrencilere süt dağıttı, onlarla  gelecek planları üzerine sohbet etti.

Ardından Öğretmenler Odasına geçen Vali Pehlivan, öğretmenlerle bir araya gelerek, sohbet et

Başa dön tuşu