Vali Pehlivan, Silifke’de muhtarlarla bir araya geldi

Güncelleme 3 Şubat 2023, 14:58

Mersin Valisi Ali Hamza Pehlivan, Silifke İlçemizin Mahalle Muhtarlarıyla, Silifke İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Ek Hizmet Binası Toplantı Salonunda toplantı gerçekleştirdi.
Vali Pehlivan başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda, Muhtarlarımız mahalleleriyle ilgili sorun, tespit ve taleplerini dile getirdi.
Vali Pehlivan, İlimiz genelinde tamamlanan ve devam eden yatırımlar ile hayata geçirilmesi planlanan projeler hakkında bilgiler verdi. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da bütün kamu hizmet alanlarında yatırımların, çalışma ve faaliyetlerin etkin bir şekilde devam edeceğini belirten Vali Pehlivan, devlet kurumlarıyla vatandaşlarımız arasında iletişim köprüsü kurmak suretiyle verdikleri hizmetlerinden ve sağladıkları katkılardan dolayı Muhtarlarımıza teşekkür etti, görevlerinde başarılar diledi.
Toplantıya; Kaymakam Abdullah Aslaner, Belediye Başkanı Sadık Altunok, Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürü Hüseyin Özgür Yalçın, İl Tarım ve Orman Müdürü Arif Abalı, Gençlik ve Spor İl Müdürü Ökkeş Demir, Türkiye Muhtarlar Derneği Silifke Şube Başkanı Murat Temur, birim amirleri, kurum temsilcileri ve Mahalle Muhtarları katıldı.
Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu