TARSUS BELEDİYESİ’NE EĞİTİM DESTEĞİ

Güncelleme 24 Haziran 2024, 22:46

Tarsus Belediyesi ile İdeal Gelecek Dershanesi arasında eğitim indirimi protokolü imzalandı. Yapılan sözleşmeye göre Tarsus Belediyesi personellerinin yakınlarına dershanede yüzde 20 indirim uygulanacak.  Yapılan eğitim desteğinin önemli olduğunu belirten Tarsus Belediye Başkanı Ali Boltaç, “Belediye personellerimizin yakınlarının eğitim hizmetlerinden indirimli bir şekilde yararlanmasını önemsiyoruz. Protokolün taraflar ve çalışanlarımıza hayırlı olmasını temenni ediyoruz.” dedi.

Tarsus Belediyesi, personel yakınlarının eğitim hizmetlerinden indirimli bir şekilde yararlanması için çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda son olarak Tarsus Belediyesi ve İdeal Gelecek Dershanesi arasında belediye çalışanlarının yakınlarına indirimli eğitim hizmeti sunulması için sözleşme imzalandı. Protokolü Tarsus Belediye Başkanı Ali Boltaç ve İdeal Gelecek Dershanesi Müdürü Abdulkadir Göde imzaladı. Başkan Boltaç, yapılan bu desteğin aileler ve öğrenciler için kıymetli olduğuna değinerek teşekkürlerini iletti.

PERSONEL YAKINLARI FAYDALANABİLECEK

Yapılan eğitim desteğinde “Lise Öğrenci Grubu (9-10-11-12. sınıf ve mezunlar) Eşit Ağırlık, Sayısal ve Sözel” alanlarında yararlanılabilecek.

Başa dön tuşu