SEÇER: “YARIN BİZİM ZAFER GÜNÜMÜZ OLACAK”

Güncelleme 30 Mart 2024, 18:00

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı ve CHP Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Vahap Seçer’in seçim zaferini açıklamaya saatler kaldı. Seçim otobüsü ile Mersin’i karış karış gezmeye ve yurttaşların sevgisini hissetmeye devam eden Başkan Seçer, bu kez de seçime son 1 gün kala 4 ilçede otobüs turu düzenledi.

Sırasıyla Silifke, Mezitli, Akdeniz ve Yenişehir ilçelerinde otobüsle tur yapılırken, Mersin’den ‘Vahap Seçer’ sesleri yükseldi. 4 ilçede yaşanan coşku ve sevgi seli, tüm Mersin’i sardı. Başkan Seçer’i seçim otobüsü ile ilçelerinde gören yurttaşlar, o noktaları adeta bayram havasına girdi.

Seçim otobüsü ile Mersin’i karış karış gezmeye ve yurttaşların sevgisini hissetmeye devam eden Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, bu kez de seçime son 1 gün kala 4 ilçede otobüs turu düzenledi.

Sırasıyla Silifke, Mezitli, Akdeniz ve Yenişehir ilçelerinde otobüsle tur yapılırken, Mersin’den ‘Vahap Seçer’ sesleri yükseldi. 4 ilçede yaşanan coşku ve sevgi seli, tüm Mersin’i sardı. Hizmetleri ile Mersin’i Türkiye’nin gündeminde tutan Başkan Seçer, ikinci 5 yılda da aynı şekilde hizmetler ile vatandaşlara dokunmaya devam edecek.

Seçim zaferini açıklamaya son 1 gün

Sandığa gitmeye saatler sayan Mersin halkı, yerel seçime saatler kala yaşanılan coşku ile seçim zaferinin yakın olduğunu müjdeledi. Başkan Seçer’i seçim otobüsü ile ilçelerinde gören yurttaşlar, o noktaları adeta bayram havasına çevirdi.

Yurttaşların sevgisi evlerden, sokaklardan taştı

Seçer’i seçim otobüsü içerisinde gören yurttaşların ilgi ve sevgisi Silifke’den Akdeniz’e tek bir eksilme yaşamazken, coşku Silifke’den Mersin merkez ilçelere kadar katlanarak büyüdü. 4 ilçede mahalle mahalle, sokak sokak, cadde cadde yurttaşlarla bir araya gelen Seçer’e yurttaşlar evlerinden, arabalarından, sokaklardan ve mahallelerden sevgi gösterisinde bulundu.

Başkan Seçer’e; Silifke’de CHP Silifke Belediye Başkan Adayı Mustafa Turgut, Mezitli’de CHP Mezitli Belediye Başkan Adayı Ahmet Serkan Tuncer ve Yenişehir’de de Yenişehir Belediye Başkanı ve CHP Yenişehir Belediye Başkan Adayı Abdullah Özyiğit eşlik etti.

Seçer’e Silifke Atayurt’ta büyük coşku

İlk olarak Silifke İlçesi Atakent Mahallesi’nden başlayan otobüs turu Silifke’nin pek çok mahallesini gezdi. Gerçekleşen otobüs turunda, Seçer’i seçim otobüsü içinde gören yurttaşlar selam verip, desteklerini ifade ettiler.

 

Atayurt’ta seçim otobüsünü durduran ve büyük coşku ile davul zurna eşliğinde Seçer’i karşılayan yüzlerce Silifkeli hep bir ağızdan “Vahap Seçer” dedi ve Seçer’e olan desteğini gösterdi. Seçim şarkısı “Vahap Seçer Mersin Geçer” sesleri ise tüm Mersin’de yankılandı.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu