SEÇER: “1 NİSAN’DAN SONRA DA GÖREVİMİZE DEVAM EDECEĞİZ”

Güncelleme 29 Mart 2024, 09:52

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı ve CHP Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Vahap Seçer; Kanal 33, İçel TV & FM, Sun TV & FM, Nil RTV, HRT, TV A, Koza TV, Radyo Metropol, Kent Radyo, Mix FM, Radyo Ülkü, Radyo Çetin, Mersin FM, Yörük FM, Radyo Mer ortak yayınında Ahmet Özdemir’in konuğu oldu.

Belediye Başkanlığı görevini yürütecek kişinin; etnik, mezhepsel, parti ve ideolojik kimliğine bakmaksızın her yurttaşı kucaklaması gerektiğinin altını çizen Seçer, “Ben herkesin belediye başkanıyım. Biz hizmetlerimizde her zaman bu anlayışı öne çıkardık” dedi.

Büyükşehir’in vizyon projelerinden biri olan Metro Projesi’ni anlatan Seçer, “Mersin’de artık raylı sistemler dönemi başlamıştır ve tamamlanacaktır” dedi. Sosyal politikalarda limitin olmayacağını söyleyen Seçer, bu alanda hayata geçirdikleri hizmetlerden söz ederek, ikinci 5 yıllık görev süresinde sosyal politikalar kapsamında sunulan hizmetlerinin artarak devam edeceğini vurguladı.

31 Mart’ta Mersin’in kazanacağına işaret eden Seçer, “Biliyorum ki vatandaşlarımın desteğini seçimlerde çok yoğun bir şekilde yanımda bulacağım. ‘Hizmet İttifakı’ çatısı altında buluşacağız ve hizmetlerimiz devam edecek” diyerek konuşmasını sona erdirdi.

Gelecek dönem uygulamaya koyacakları majör ve fark yaratacak projeleri de sıralayan Seçer, ‘Sosyal Konut’‘Metro’‘Müftü Deresi Yaşam Vadisi’ ve ‘Afete Dayanıklı ve Hazırlıklı Kent’ projeksiyonu gibi kente vizyon katacak projeleri hayata geçireceklerini vurguladı.

1 Nisan’dan sonra da görevinin başında olacağını kaydeden Seçer, “Vatandaşlarımızın desteği ile 1 Nisan’dan sonra da görevimize devam edeceğiz. 1 Nisan sabahı vatandaşlarımız huzurla uyanacak ve işine gitmeye devam edecek” diye konuştu.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu