Paymes’e ödeme sistemlerinde 20 yıllık tecrübe transferi

Güncelleme 10 Ağustos 2022, 14:40

Kutay Yalınkılınç Paymes'te Yönetim Kurulu Danışmanı oldu

 

Global birçok finansal teknoloji şirketi ve bankayla aktif olarak pek çok çalışmaya imza atan Paymes, sektörün önde gelen isimlerinden Kutay Yalınkılınç’ı Yönetim Kurulu Danışmanı olarak görevlendirdiğini duyurdu.

 

Türkiye’de ve dünyada sosyal ticarete ve ödeme sistemlerine yön veren Paymes, duyurduğu yenilikçi çözümü SwitchOn ile ülke ve bölge farklılığı olmadan finansal sektörlerde bulunsun veya bulunmasın tüm kuruluşlara yeni oyun alanları açıyor. Global tarafta birçok iş birliğine imza atan, banka ve finansal kuruluşlar arasında köprü görevi sağlayan şirket, bu alanda 20 yılı aşkın tecrübeye sahip Kutay Yalınkılınç’ı Yönetim Kurulu Danışmanı olarak görevlendirdi.

 

Kutay Yalınkılınç, büyük kurumsal organizasyonlardaki uzun yıllara dayanan tecrübesi kapsamında; Garanti BBVA, Vodafone, Birleşik Ödeme ve Ahlatçı Holding gibi pek çok değerli kuruluşta yöneticilik yaptı ve önemli başarılara imza attı.

 

Finansal Teknoloji meslek örgütleri TÖDEB ve ÖDED’in Kurucu Yönetim Kurulu üyesi olarak da görev alan Yalınkılınç, yeni görevi ile ilgili şunları söyledi: “Çok değerli ve başarılı iki şirket olan Paymes ve Paytabs’in yeni yapılanmasının içerisinde bulunmaktan yana son derece mutluyum. Hali hazırda hizmet verdiğimiz Türkiye, Azerbaycan ve MENA Bölgesine ek olarak yeni ülkeleri ve büyük iş birliklerini sistemimize hızlıca dahil etmek üzere Paymes’in genç ve dinamik ekibiyle birlikte çalışmalarımıza başladık. Büyüme vizyonumuz kapsamında kısa sürede önemli başarılara imza atacağız”.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Başa dön tuşu