Öz: “Her görüşten insanın oyunu alacağım”

Güncelleme 21 Şubat 2024, 23:04

Cumhur İttifakı Toroslar Belediye Başkan Adayı Dr. Ali Öz, “Toroslar insanı, istediği zaman ulaşabileceği, dokunabileceği, güvenebileceği ve aynı zamanda meslek erbabı olan bir insan istiyor. Yani Toroslar insanı; dürüst, dokunulabilir, becerisi olan, liyakatli kadrosu olacak bir belediye başkanı istiyor. Toroslar’da her insanın kalbine dokundum. Sahada gezerken birisi bana ‘Ali abi’ dediği zaman çok mutlu oluyorum. Vekilim dediklerinde sevinmiyorum, doktorum dediklerinde sevinmiyorum ama ‘Ali abi’ dediklerinde çok mutlu oluyorum. Toroslar’da siyasi görüşü, dünya görüşü ne olursa olsun her görüşten insanın oyunu alacağım” dedi.

Kanal 33 TV’de Deniz Tuncay Akkapılı’nın sunduğu Seçim 2024 programının canlı yayın konuğu olan Öz, devam eden seçim çalışmalarıyla ilgili bilgiler vererek ilçede hayata geçireceği projelerden bahsetti.

“TOROSLAR’DA HER İNSANIN KALBİNE DOKUNDUM”

Adaylık dönemi öncesinde de sürekli sahada olduğunu vurgulayan Öz, “Doktorluğum döneminde hasta ziyaretleri, düğün ve taziye ziyaretleri yapıyordum. Adaylığım açıklandığından bugüne kadar geçen 42 gündür de sahada çalışıyorum. Her görüşten insanın oyunu alacağım. Toroslar’da her insanın kalbine dokundum. Sahada gezerken birisi bana Ali abi dediği zaman çok mutlu oluyorum. Vekilim dediklerinde sevinmiyorum, doktorum dediklerinde sevinmiyorum ama Ali abi dediklerinde çok mutlu oluyorum. Esnaflarımızı geziyoruz, mahalleleri geziyoruz, hanelere gidiyoruz. Açık hava toplantıları yapıyoruz. Sahada çok güzel tepkiler alıyoruz. Buraya gelmeden önce de Yusuf Kılıç Mahallemizde çok yoğun bir katılımın olduğu Büyükşehir adayımız Sayın Serdar Soydan’ın da katıldığı açık hava toplantımız vardı. İnsanlar gelmek zorunda değiller ama her toplantımız neredeyse miting havasında geçiyor. Toroslar halkı bizi seviyor” ifadelerini kullandı.

“CUMHUR İTTİFAKI OLARAK KENETLENDİK, KIRGINLIK VE KÜSKÜNLÜK YOK”

Cumhur İttifakı paydaşları olan AK Parti ve MHP olarak kenetlendiklerinin altını çizen Öz, “Genel merkezimiz yapmış olduğu çalışmalar sonucunda aday olarak bizi belirlediler. Cumhur İttifakı olarak kenetlenmiş durumdayız. Aday adaylarımızla, AK Parti ve MHP teşkilatlarımızla var gücümüzle çalışıyoruz. Adaylığımız açıklandıktan sonra aday adayı arkadaşlarımızla bir toplantı gerçekleştirdik. Biz biriz, birlikteyiz, hep beraberiz. Kimsenin kırgınlığı ya da küskünlüğü yok. Sizler aracılığıyla bu konuya da değinmek istiyorum. Belki seçilemeyecek sırada olan meclis üyesi adaylarımız bile sahada bizlerle beraber çalışmalara katılıyorlar. İşlerinin ehli olan, alanında uzman meclis üyesi listesi oluşturduk. Profesyonel bir ekip olduk. Kurumsal, liyakatli ve hizmet üreten bir ekiple inşallah Toroslar’a hizmet edeceğiz ve herkesin belediye başkanı olacağım” dedi.

“HER KESİMDEN DESTEK SÖZÜ ALIYORUZ”

Toroslar’da insanların kendisine büyük teveccüh gösterdiğini ifade eden Öz, “Toroslar insanı, istediği zaman ulaşabileceği, dokunabileceği, güvenebileceği ve aynı zamanda meslek erbabı olan bir insan istiyor. Yani Toroslar insanı dürüst, dokunulabilir, becerisi olacak, liyakatli kadrosu olacak bir belediye başkanı istiyor. Milletvekilliği yaptığım dönemde siyaset rozetini bir kenara bırakarak hizmet anlayışı ile hareket ederek tüm kalplere dokundum. Siyasi görüşü ne olursa olsun herkese eşit şekilde hizmet etmiş olmamın, insanlara şeffaf şekilde yaklaşıp sorunlarıyla yakından ilgilenmiş olmamın karşılığını saha çalışmalarımda net bir şekilde görüyorum.  Başka bir siyasi görüşe mensup olanlardan dahi; ‘Size inanıyorum. Size güveniyorum, siz dürüstsünüz. Yerelde oyumu size vereceğim’ diyen çok sayıda insanla karşılaşıyorum. Toroslar’da her kesimden destek sözü alıyoruz. Bunları duymak bizleri motive ederek daha çok çalışmaya, daha büyük enerji sarf etmeye mecbur bırakıyor. Ben Toroslar’da yaşayan hemşehrilerime, Toroslar’da yaşayan her bir seçmene de ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu