MİNİKLER GELECEĞE İLK ADIMINI ATTI

Güncelleme 8 Haziran 2024, 19:41

Tarsus Belediyesi bünyesinde bulunan kreşlerde eğitim gören minik öğrenciler için yıl sonu balosu ve mezuniyet töreni düzenlendi. Başkan Boltaç’ın katılımıyla

gerçekleşen etkinlik, birbirinden renkli görüntülere sahne oldu.

Tarsus Belediyesi tarafından düzenlenen kreş öğrencilerinin mezuniyet balosu, ailelerin ve miniklerin yoğun katılımıyla coşkulu bir şekilde gerçekleşti. Öğrenciler, balo için özel olarak hazırlanan kıyafetleriyle göz kamaştırdı. Müzik eşliğinde dans edip eğlenen çocuklar, mezuniyet diplomalarını alırken heyecan ve gurur dolu anlar yaşadı. Öğretmenler ve veliler, bu anlamlı günde çocukların mutluluğunu paylaşarak onlara destek oldular.

Tarsus Belediye Başkanı Ali Boltaç, kreş öğrencilerinin gelişimini desteklemeye ve onların mutluluğunu artırmaya yönelik çalışmalarını sürdüreceğini belirtti.

ÇOCUKLAR DOYASIYA DANS ETTİ

Tören, çocukların hazırladığı dans ve şarkı gösterileriyle devam etti. Veliler belediyenin, çocuklarının eğitimine ve sosyal gelişimine katkıda bulunan bu tür etkinlikleri düzenlemesinden duydukları memnuniyeti dile getirdi.

“BAŞARILARINI KUTLAMAKTAN MUTLULUK DUYUYORUZ”

Kreşlerde yenilikçi öğretmen kadrosuyla özveriyle çalışıldığını vurgulayan Başkan Boltaç “Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızı en iyi şekilde yetiştirmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Bugün burada onların başarılarını kutlamaktan büyük mutluluk duyuyoruz.” dedi.

Başa dön tuşu