Milletvekili Özkan, Mersinli vatandaşların Regaip Kandili Kutladı

Güncelleme 26 Ocak 2023, 14:06

Manevi hayatımızın ayrıcalıklı bir yeri ve önemi bulunan mübarek Üç Aylara bir kez daha kavuşmanın, yeniden ulaşmanın gönül huzurunu ve mutluluğunu yaşıyoruz.
Rahmeti, bereketi ve mağfireti bol üç ayların habercisi olan Regaip Kandil’inin ülkemize ve tüm İslam Alemine birlik beraberlik ve hayırlar getirmesini temenni ediyorum.
Bizler bu gecede Yüce Yaradan’a, ailemize, milletimize ve tüm insanlığa karşı sorumluluklarımızın olduğunu bir kez daha hatırlamalı, kandillerimizin özüne yakışır şekilde vicdan muhasebesi yapmalı, yanlış ve kusurlarımızdan dönme konusunda çaba sarf edip bu anlamlı günün iyilik ve güzelliklere vesile olması için üzerimize düşen görevi yerine getirmeliyiz. Yüce Allah’ın rahmet ve merhametinden bolca faydalanabilmek için önemli fırsat olan bu mübarek gecede ve devam eden mübarek aylarda birbirimize edeceğimiz duaların birlik ve beraberliğimizi, huzur ve kardeşliğimizi daha da artıracağına inanıyorum.
Bu duygu ve düşüncelerle; başta Mersinli hemşerilerimiz olmak üzere, ülkemiz ve İslam Âleminin, Regaip Kandil’ini ve mübarek Üç Aylarını tebrik ediyor, bu mübarek gün ve gecelerin şehrimize, ülkemize ve tüm insanlığa rahmet, bereket ve huzur getirmesini yüce Allah’tan niyaz ediyorum.

Başa dön tuşu