MESKİ, Mersin’e Modern Bir Yerleşke Daha Kazandırdı

Güncelleme 28 Nisan 2023, 11:11

13 ilçede altyapı yatırımlarını aralıksız sürdüren MESKİ, Mezitli İlçesi Lojistik Destek Merkezi yapım işini tamamladı. Vatandaşların tüm ihtiyaçlarının kesintisiz ve en kısa sürede karşılanmasını sağlayan Lojistik Destek Merkezi, stok malzemelerinin uygun koşullarda saklanmasına da olanak tanıyor.

Mersin Büyükşehir Belediyesi Mersin Su ve Kanalizasyon İdaresi (MESKİ) Genel Müdürlüğü, 13 ilçede sürdürdüğü altyapı yatırımlarına bir yenisini daha ekledi. Mezitli Lojistik Destek Merkezi yapım işi tamamlandı. Bu sayede vatandaşların tüm ihtiyaçları, yerleşke içinde yer alan Teknik Hizmet Birimi’nde sağlanıyor.

Merkezde teknik personel birimleri ile ambar depolama alanları bir arada hizmet veriyor

MESKİ, Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer’in öncülüğünde başlattığı altyapı yatırımlarının yanı sıra, teçhizat ve tüm ekipmanlarını özenle muhafaza etmek için de çalışmalarına devam ediyor. MESKİ, yatırım tutarı 4 milyon 324 bin lira olan yapım işi kapsamında, Mersin’e yeni bir hizmet ve ambar binası kazandırdı.

Mezitli Atıksu Arıtma Tesisi’nin parseli içerisinde bulunan ve Mezitli Lojistik Destek Merkezi olarak adlandırılan yerleşke; MESKİ teknik personel birimleri ve ambar depolama alanı olarak kullanılıyor. MESKİ Mezitli Şube Müdürlükleri olarak da kullanılacak yerleşke içinde, 500 metrekare hizmet binası ile 400 metrekare ambar binası bulunuyor. Stok malzemelerinin uygun koşullarda saklanmasına olanak sağlayan yerleşkede, vatandaşların ihtiyaçları da kesintisiz bir şekilde karşılanıyor.

Başa dön tuşu