“Mersin’in sorunlarını çözmek için çalışacağım”

Güncelleme 10 Nisan 2023, 15:45

Cumhuriyet Halk Partisi Mersin Milletvekili adayı Gülcan Kış, adaylığı ile ilgili sosyal medyada paylaşımda bulundu. Kış, Mersin’in sorunlarını çözmek ve kadın haklarını savunmak için çalışacağını ifade etti.

CHP 28. Dönem Mersin Milletvekili adayı Gülcan Kış, sosyal medyada adaylığı ile ilgili paylaşım yaptı. Kış, paylaşımında şu ifadelere yer verdi;

Cumhuriyet Halk Partimizden 28.Dönem Mersin Milletvekili adayı olmamın heyecanını ve ülkemizin kurucu değerlerine inanan Mersin halkıyla birlikte, bu yolu yürümenin onurunu yaşıyorum.  

Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ilkeleri doğrultusunda Mersinimizin ve ülkemizin çağdaş özgür ve adalet temelli geleceğini hep birlikte şekillendireceğiz.

Şehrimizin sorunlarını çözmek,  kadınlarımızın haklarını savunmak, halkımızın ve ülkemizin refahını arttırmak ve daha yaşanabilir mutlu bir Türkiye oluşturmak benim en önemli görevim olacaktır.

Cumhuriyet Halk Partili yol arkadaşlarım, İl ve İlçe Örgütlerimizin yılmaz savunucuları hep birlikte 15 Mayıs sabahında genel başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun 13.Cumhurbaşkanı seçildiği daha güçlü bir Türkiye’ye uyanacağız.”

 

Başa dön tuşu