İşadamı Yüksel, AK Partiden Milletvekilliği için aday adayı olduğunu açıkladı

Güncelleme 17 Mart 2023, 14:50

Mersinli İş adamı Kemal Yüksel, AK Parti Milletvekilliği aday adayı olmak için, başvurusunu İl binasında yaptı.

Yüksel ,yaptı açıklamasında şunları söyledi : Ak Parti’mizin değerli yöneticileri, Kadın ve gençlik kollarımızın kıymetli başkan ve yönetim kurulu üyeleri, fedakar dava ve yol arkadaşlarım, basınımızın mümtaz temsilcileri, muhterem hanım efendiler, beyefendiler, geleceğimizin mirası gençler şahsınızı ve burada bulunmayan tüm yol arkadaşlarımı gıyabında en kalbi duygularımla, muhabbetle selamlıyorum.
Öncelikle 11 ilimizde yaşadığımız ve acısını tüm ülkede derinden hissettiğimiz asrın felaketi, büyük depremde hayatını kaybeden tüm vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar, yakınlarına sabr-ı cemil niyaz ediyorum.
Devletimiz ilk günden itibaren tüm imkan ve olanakları ile bölgededir.
En kısa sürede tüm yaraların sarılacağına, ilk gün ve takip eden günlerde bölgeye giden bir kardeşiniz olarak inancım tamdır.
Malum olduğu üzere Cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği seçimlerine 60 gün gibi kısa bir süre kaldı.
Ben de her biri bir birinden kıymetli milletvekili aday adayı kardeşlerim gibi aday adaylığım müracaatımı gerçekleştirmek için gelmiş bulunuyorum.
Hayra vesile olmasını dilerim.
Bu seçimi önemli kılan, hiç bir projesi olmayan ve ortaya koyacakları vizyondan yoksun tek amacı Tayyip Erdoğan’ı devirelim ortak paydasıyla hareket eden, sufleyi dışarıdan alan bir birine benzemezlerle, gücünü sadece haktan ve milletten alanların seçimidir.
Allah’ın izniyle tüm oyunları boşa çıkaracağız.
Huzuru yeniden tesis edeceğiz. Kaldığımız yerden ,yeniden daha da büyüyerek devam edeceğiz.
100.yılında yeni yüzyılların temelini atacağız. İnançla, Israrla, kararlılıkla tüm oyunları bozup, yeniden ve yeni bir anlayışla yeni yüzyılda yeni Türkiye inşaa edeceğiz.
Buradan tüm Mersin halkına seslenerek sözlerime son vermek istiyorum.
Haydi Mersin; gün kardeşlik, birlik zamanıdır.
Yeni Türkiye’yi yeni Mersin’i inşaa ve imar etme zamanıdır.
Birlikte başaracağız.
Hepinizi Allah,a emanet eder, sağlık ve esenlikler dilerim. Kalın sağlıcakla

Başa dön tuşu