Hizmet içi eğitimi protokolu imzalandı

Güncelleme 30 Mayıs 2023, 16:56

(MİNSAN HABER) Mersin Üniversitesi Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi ile Mezitli Belediyesi arasında hizmet içi eğitim protokolü imzalandı. Eğitime katılacak personeller, Empati ve Etkili İletişim, Halkla İlişkiler, Görgü ve Nezaket Kuralları, Stres ve Öfke Yönetimi ve Protokol Kuralları gibi dersler görecek. Toplamda 20 saat sürecek olan eğitimin sonunda katılımcılara ”Katılım Belgesi” verilecek.

Protokol ile ilgili bilgi veren Mersin Üniversitesi Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Prof. Dr. İlhan Ege;  ‘’Bugün işbirliği protokolü düzenledik. Bu protokol anlaşmasıyla birlikte, bu yıl hem belediye personellerine yönelik eğitimler hem vatandaşlarımıza yönelik etkinlikleri beraber düzenlemeyi planlıyoruz. Destek ve katkılarından dolayı Mezitli Belediye Başkanı Sayın Neşet Tarhan’a teşekkür ediyorum. Amacımız kamusal hizmet. Umarım hem Mezitli Belediyesi çalışanlarına hem Mezitlili  vatandaşlarımıza faydalı etkinlikler gerçekleştireceğiz.’’ dedi.

TÜRKİYE’NİN EN İYİ BELEDİYESİ OLMAYI HEDEFLİYORUZ

Daha mutlu Mezitli için çok çalışacaklarını belirten Mezitli Belediye Başkanı Neşet Tarhan, ‘’Bizim parolamız sadece iyi belediye olmak değil, Türkiye’de en iyi belediye olmayı hedefliyoruz. En iyi belediye olmak çok kolay bir şey değil, bunun nedenlerinden birisi de eğitim konusunda eksiklerimizin olduğudur. Mersin Üniversitesi Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Prof. Dr. İlhan Ege ile irtibat kurduk ve bugün bir işbirliği protokolü imzaladık. Eğitim konusunda periyodik şekilde çalışmalarımız olacak, bu eğitimlerden hepimiz halkımızla birlikte çok yararlanacağız. Daha iyi personeller ile birlikte halkımıza daha iyi hizmet edeceğiz. Halkımızla daha iyi diyalog kuracağız.  İnsanların daha mutlu olduğu bir Mezitli’nin olmasında katkılarından dolayı; Mersin Üniversitesine ve hocam Prof. Dr. İlhan Ege’ye çok teşekkür ederiz.’’ dedi.

Başa dön tuşu