CHP’li Ali Boltaç’dan MEİGDER’e ziyaret

Mersin Büyükşehir Belediyesi CHP Tarsus eski koordinatörü Ali Boltaç, Gazetecilerin birlik ve dayanışma günü nedeniyle Mersin İnternet Gazeteciler Cemiyetini ziyaret etti.

Güncelleme 9 Ocak 2023, 16:39

Beraberinde geldiği Tarsus eski Belediye  Başkanı Bedrettin Sarpkaya ile Cemiyet Başkanı  A.Vahap Şehitoğlu  ve yönetim kurulu üyeleriyle ülke  gündemi, Mersin-Tarsus siyaseti üzerine bilgi alışverişinde  bulunan Ali Boltaç, hedeflerinin Cumhurbaşkanlığı seçimi olduğunu,  bunun içinde  yoğun siyasi  çalışma sürdürdüklerini söyledi.

Tarsus’ta genç siyasetçi olarak sevilen  Ali Boltaç, gelecek dönem Tarsus Belediye  Başkanlığı içinde yoğun  çalışmalarını sürdürüyor.

Yaptırdığı çapraz anketlerle gelecek dönem Tarsus Belediye  Başkanlığı için yüzde 30’larda isminin ön planda olduğunu belirten Boltaç, Tarsus’da mütevazi bir çalışma yaptığını ve her kesmden destek gördüğünü söyledi.

Başkan Şehitoğlu’ndan MEİGDER çalışmaları hakkında da bilgi  alan Boltaç, belediyelerin asli görevleri arasında yerel medyanın desteklemesi olduğuna da vurgu yaparak, 10 Ocak Gazetecilerin Birlik ve dayanışma gününü kutladı.

Başa dön tuşu