CHP Düziçi İlçe Başkanı Şen’den Tunç Soyer’e teşekkür

Güncelleme 28 Şubat 2023, 13:02

Kahramanmaraş’ta yaşanan doğal afet sonrasında Osmaniye ve Düziçi’ne  desteğini esirgemeyen İzmir Büyükşehir Belediye başkanı Tunç Soyer ve ekibine  CHP Düziçi ilçe Başkanı teşekkür etti.
CHP Düziçi İlçe Başkanı Şen teşekkür mesajında şu ifadelere yer verdi “Yaşanan doğal afet sebebiyle bizleri ilk günden bu yana yalnız bırakmayan İzmir Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Tunç Soyer ve çalışma ekibine sonsuz teşekkür ederim .
Ayrıca Köy Koop Başkanımız sayın Neptün Soyer Hanımefendiye bizlere yaptığı küçükbaş hayvan yemi desteği için teşekkür ederim. Şunu biliyorum ve bu konuda sitemleri ve sitem edenleri anlıyorum.
Bir kısım üreticimiz, bu desteklerden dolayı mutlu olurken, bir kısım alamayan üreticilerimiz mutsuz oldu. Bunların mutsuzluğunu anlıyorum . Bundan dolayı bende onlar kadar üzülüyorum . Sitemleri baş tacı . Onlarında mutlu olup gözlerinin ışıltısını görmek bizleri daha da mutlu eder. Kardeşlerimden özür diler, inşallah elimize geçen yeni bir destek olursa onlara da ulaştırmanın mutluluğunu yaşarız .
1 Mart günü bizlerle birlikte insanımızın çektiği sıkıntıları yerinde görüp, paylaşacak olan başkanımız  Tunç Soyer’e hoş geldiniz der, ilçemize yapacakları katkılar için şimdiden teşekkür ederim ” dedi.
Başa dön tuşu