ÇELİK’ten yeni yıl mesajı

Güncelleme 30 Aralık 2022, 16:02

Türkiye-Irak Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği (TISİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Salih ÇELİK, yeni yıl mesajı yayımladı.
Mehmet Salih ÇELİK mesajında şu ifadeleri kullandı: “2022 yılını geride bırakırken, yeni umutlar, yeni hedefler ve daha güzel bir gelecek ümidiyle yeni bir yılın heyecanını birlikte yaşıyoruz.
Her yeni yıl, geçen bir yılın muhasebesinin yapılmasının yanı sıra, yaşanan tecrübeler ışığında yeni yıla ilişkin hayaller ve umutlarla birlikte plan ve projelerin belirlenmesine imkan sağlayan dönüm noktalarıdır.
Yeni yılda ülkemizin kalkınmasında daha ileri gitmesi, refah ve huzur ortamının devam etmesi en büyük temennimizdir.
Başta kamu kurum ve kuruluşlarımız olmak üzere, sivil toplum kuruluşlarımız ve tüm toplum kesimlerimizin birlikte çalışması ile 2023 yılının ülkemiz için; sosyal, kültürel ve ekonomik alanda daha güzel bir yıl olacağına inanıyorum.
Bu duygu ve düşüncelerle; 2023 yılının tüm insanlığa barış, esenlik, huzur ve mutluluk getirmesini, birlik ve beraberlik anlayışımızın daha da pekişmesini temenni ediyor, aziz milletimizin ve Türkiye-Irak Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği (TISİAD) üyelerimizin yeni yılını kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.” dedi.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu