Başkan Tarhan, personeli ile kahvaltıda buluştu

Güncelleme 2 Şubat 2023, 15:51

Mezitli Belediye Başkanı Neşet Tarhan, Fen İşleri Müdürlüğü çalışanlarıyla kahvaltıda bir araya geldi. Başkan yardımcıları ve birim müdürlerinin de katıldığı buluşmada Başkan Tarhan, Mezitli’ye yaptıkları hizmetler nedeniyle teşekkür etti.

Mezitli’de son yıllarda hızlı bir şekilde artan değer artışının en önemli faktörlerinden birisi olan belediye çalışanlarıyla bir araya gelerek verdiği emekler için teşekkür eden Mezitli Belediye Başkanı Neşet Tarhan, Fen İşleri Müdürlüğü ekibiyle kahvaltıda buluştu. Sabahın erken saatlerinde gerçekleşen buluşmada, çalışma süreci devam eden ve tamamlanan projelerle ilgili fikir alışverişi yapıldı.

Mutlu Mezitli’ye yaptıkları hizmetlerle çok sayıda ödül kazandıran çalışanlarına küçük bir jest yaparak kahvaltıda bir araya geldiğini ifade eden Başkan Neşet Tarhan, “Mutlu ve güzel bir Mezitli yaratmak için gece gündüz demeden çalışan personelimizi ziyaret ederek küçük bir jest yapmak istedik. Hem yaşadıkları sıkıntılar ve önerileriyle ilgili ilk ağızdan fikirlerini almak hem de verdikleri hizmetlerden dolayı teşekkür etme amacıyla buluştuk. Büyük özveriyle çalışan Mutlu Kent Mezitli’yi yaratan ve bunun sonucu olarak da bize ödüller kazandıran çalışanlarımızın mutluluğu için elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Başa dön tuşu