BAŞKAN SEÇER, YEREL SEÇİMLERDE OY KULLANDI

Güncelleme 31 Mart 2024, 14:12

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı ve CHP Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Vahap Seçer, eşi Meral Seçer, oğulları Uğur Seçer ve Efe Seçer ile birlikte Yerel Seçimler için oylarını kullandı.

Başkan Seçer oyunu ailesi ile birlikte; Yenişehir İlçesi’nde yer alan Şehit Cennet Yiğit Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi, 1049 No’lu sandıkta kullandı.

Oy kullandıktan sonra okul çıkışında açıklamalarda bulunan Seçer, “Vatandaşımız mutluysa, mesutsa, hizmetlerimizden, tavrımızdan, davranışımızdan, kentin ambiyansından, havasından,  uygulamalardan memnun kalıyorsa; doğal olarak istikrarı ve devamlılığı isteyecek, huzurunu öne alacak ve sonuç itibariyle sandıktan millet iradesi çıkacak. Bu iradenin şahsımı destekleyeceği yönünde çıkacağından hiçbir endişem yok” dedi.

Akşam saatlerinde seçim sonuçlarının kesinleşir kesinleşmez, halkın desteğiyle göreve devam ettiklerinin tescillendiği anda görevlerinin başında olarak, hiçbir zaman kaybı ve kesinti olmadan hizmetlerine devam edeceklerini kaydeden Seçer, “Yine Mersin’in dönüşüm hamleleri, sosyal politikalar, kültür-sanat-spor politikaları aynı hızla devam edecek” diye konuştu.

Başa dön tuşu