Başkan Seçer, Tarsus’ta Vatandaşlarla Bayramlaştı

Güncelleme 23 Nisan 2023, 20:55

Başkan Vahap Seçer, Ramazan Bayramı’nın son gününde Tarsus’ta vatandaşlarla bir araya geldi. Tarsusluların bayramlarını kutlayan Seçer, özellikle gençlerin yoğun ilgisiyle karşılaştı.

Ramazan Bayramı’nın ilk gününü deprem bölgesi Adıyaman’a ayıran ve depremzede yurttaşlarla bir araya gelen Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, bayramın son gününde Tarsus’ta vatandaşlarla bir araya geldi. Tarsu AVM’yi gezen Seçer’e, 7’den 70’e tüm Tarsuslular büyük ilgi gösterdi.

Başkan Seçer’e Tarsus programında CHP Tarsus İlçe Başkanı Ozan Varal, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Serdal Gökayaz, MESKİ Genel Müdürü İrfan Korkmaz, Muhtarlık İşleri Dairesi Başkanı Zeki Aksoy, Zabıta Dairesi Başkanı Fuat Tuğluoğlu, MESKİ bürokratları ve Meclis Üyeleri Ali Uyan ile Ali Boltaç elik etti.

Özellikle gençlerin sevgi seliyle karşılaşan Seçer, bir kafede oturup onlarla sohbet etti. Başkan Seçer, gençlere “Benden bir isteğiniz, şikayetiniz var mı?” diye sorarken, özellikle kendileri için yapılan çalışmalardan memnun olduklarını belirten gençler ise Başkan Seçer’e “Sizden çok memnunuz Başkanım. Hiçbir şikayetimiz yok. Her şey için teşekkür ederiz” cevabını verdi.

Vatandaşların Ramazan Bayramını kutlayan Seçer, gelen talepleri de bürokratlarına not aldırdı.

Başa dön tuşu