Başkan Seçer, Tarsus’ta esnaf ve vatandaşlarla buluştu

Güncelleme 31 Aralık 2022, 21:07

Her fırsatta vatandaşlarla iç içe olmaktan dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Seçer, 2022 yılının son gününde de saha gezisini sürdürdü. Tarsus Yeni Mahalle’de kurulan semt pazarı ve Yarenlik Alanı’nı ziyaret eden Başkan Seçer, esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. Tarsusluların yeni yılını kutlayan Başkan Seçer, 2023’ün başta ülkemiz olmak üzere tüm dünyaya huzur ve mutluluk getirmesini diledi.

Göreve geldiği günden bu yana Mersin’e değer katacak hizmetler için çalışmalar yürüten Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, esnaf ve vatandaş ziyaretlerini de aralıksız sürdürüyor. Yılın son gününde de halkla iç içe olmayı ihmal etmeyen Başkan Seçer, Tarsus’ta esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. Esnafa, ‘Hayırlı işler’ dileyen Seçer, vatandaşlarla da sohbet etti.

İlk olarak; Yeni Mahalle’de kurulan semt pazarını gezen Başkan Seçer, burada pazar esnafı ve alışveriş yapan vatandaşlarla buluştu, taleplerini dinledi. Yarenlik Alanı’ndaki esnafı da ziyaret eden Başkan Seçer’e yoğun ilgi gösteren vatandaşlar, Tarsus’a yapılan hizmetlerden dolayı teşekkür etti.

Vatandaşların yeni yılını kutlayan Başkan Seçer, 2023’ün başta ülkemiz olmak üzere tüm dünyaya huzur ve mutluluk getirmesini diledi.

Başa dön tuşu