Başkan Seçer, Milletvekili adayları ile birlikte Yenişehir’de vatandaş ve esnafla buluştu

Güncelleme 16 Nisan 2023, 23:58

Başkan Seçer, CHP Mersin Milletvekili Adayları ile birlikte Yenişehir İlçesi Hürriyet Mahallesi’nde yer alan Semt Pazarı’nı ve Forum Alışveriş Merkezi’ni ziyaret ederek esnaf ve vatandaşla buluştu.

Başkan Seçer vatandaşlara 14 Mayıs’tan sonra Türkiye’ye baharı getireceklerini söyleyerek, 13. Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu ve CHP Mersin Milletvekili Adaylarına destek istedi.  ‘Değişim Şart’ vurgusu yapan vatandaşlar ise Seçer ve Milletvekili Adaylarına yoğun ilgi gösterdi.

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Mersin Milletvekili Adayları ile birlikte Yenişehir İlçesi Hürriyet Mahallesi’nde yer alan Semt Pazarı’nı ve Forum Alışveriş Merkezi’ni ziyaret ederek esnaf ve vatandaşlarla buluştu. CHP Mersin Milletvekili Adayları’nı vatandaşlara tanıtan Başkan Seçer, 14 Mayıs’tan sonra baharı getireceklerini vurgularken, 13. Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu’na ve CHP Mersin Milletvekili Adaylarına destek istedi.  Başkan Seçer ve Milletvekili Adaylarına yoğun ilgi gösteren vatandaşlar ise ‘Değişim Şart’ vurgusu yaptı.

Başkan Seçer, 14 Mayıs’tan sonra baharı getireceklerini vurguladı  

Başkan Seçer’e saha ziyaretleri kapsamında; CHP Mersin Milletvekili Adayları Gülcan Kış ile Mehmet Gültekin Uğur, CHP Yenişehir İlçe Başkanı Tayar Tahiroğlu, CHP Mersin İl Gençlik Kolları Başkanı Alkım Sümer, parti yöneticileri, üyeler ve gönüllüler eşlik etti.

Ziyaretler kapsamında ilk olarak Hürriyet Mahallesi’nde yer alan Semt Pazarı’na giden Başkan Seçer,  burada esnafa ‘Hayırlı İşler’ dileyip, vatandaşlarla bol bol sohbet etti. CHP Mersin Milletvekili Adayları’nı vatandaşlara tanıtan Başkan Seçer, 14 Mayıs’tan sonra tüm Türkiye’ye baharı getireceklerini vurgularken, 13. Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu’na ve CHP Mersin Milletvekili Adaylarına destek istedi. Başkan Seçer ve CHP Mersin Milletvekili Adayları’nın oy talebine vatandaşlar ve esnaf da gösterdikleri samimi ilgi ile ‘Hazırız’ mesajı verdi.

Halktan; ‘Değişim Şart’ vurgusu 

Vatandaşlar ve esnafla özellikle pazar fiyatları ve hayat pahalılığı hakkında sohbet eden Seçer, bunun değişmesi gerektiğinin altını çizdi. Vatandaşlar ve esnaf da 14 Mayıs seçimlerinde Kemal Kılıçdaroğlu’na destek vereceklerini vurguladı. Kemal Kılıçdaroğlu’nun yanında olduklarını da sözlerine ekleyen vatandaşlar; ‘Değişim Şart’ vurgusu yaptı.

Gençlerden Başkan Seçer’e yoğun ilgi 

Semt Pazarı ziyaretinin ardından, yine CHP Mersin Milletvekili Adayları ile birlikte Forum Alışveriş Merkezi’ne geçen Seçer, burada da vatandaşların yoğun ilgi ve sevgisi ile karşılaştı. Özellikle gençlerin büyük ilgisi ile karşılanan Başkan Seçer, onlarla bol bol fotoğraf çektirdi.

Forum Alışveriş Merkezi’nde de vatandaşla sohbet edip, ‘İyi hafta sonları’ dileyen Başkan Seçer, buradaki ziyaretinde de 14 Mayıs seçimlerinde Kılıçdaroğlu’na destek istedi.

14 Mayıs’tan sonra Türkiye’de Mersin gibi güzelleşecek 

Başkan Seçer’i karşılarında gören vatandaşlar Mersin’in çok güzel olduğunu vurgularken, Seçer de 14 Mayıs’tan sonra Türkiye’yi de aynı şekilde güzelleştireceklerinin altını çizdi.

Ziyaretlerinde deprem bölgesinden Mersin’e gelen ve burada yaşamaya devam eden vatandaşlarla da karşılaşan Seçer, herhangi bir ihtiyaçları olduğunda Mersin Büyükşehir Belediyesi’ne rahatlıkla ulaşabileceklerini söyledi. Vatandaşlar da Başkan Seçer’i Mersin’de yaptığı hizmetlerden dolayı tebrik etti. Başkan Seçer, Adres Okuma Salonu’nu çok beğendiklerini belirterek yeni kütüphaneler isteyen gençlerin taleplerini yerine getireceklerini söyledi.

Ziyaretleri esnasında 7’den 70’e herkesle sohbet eden Seçer, vatandaşlardan gelen talepleri de not aldırdı. Seçer’in saha ziyaretlerinde vatandaşlara pazar çantası, çocuklara da oyuncak dağıtımı gerçekleştirildi.

Başa dön tuşu