Anamur TSO Başkan Adayı Tuna ziyaretlerini sürdürüyor

Güncelleme 25 Ağustos 2022, 17:39

Anamur Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Adayı Mehmet Tuna ve Yol arkadaşları Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Özkan Poçulu’ya nezaket ziyaretinde bulundu.

Anamur Ticaret ve Sanayi Odası (ANTSO) Başkan Adayı Mehmet Tuna’ya yol arkadaşları, Kaşif Tartan, Durmuş Ali Çelik, Orhun Yıldız, Mesut Aydın ve Ali Baki ile birlikte Esnaf Odası Başkanı Özkan Poçulu’yu makamında ziyaret etti ve yeni görevinde başarılar dileyerek tebriklerini iletti.
Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Adayı Tuna, “Esnaf Odası Başkanı Özkan Poçulu’nun şahsında Yönetim Kurulu Üyelerine başarı dileklerimizi ilettik. Anamur’un insanlarına, şehrimize, ekonomisine, ticaretine, yaşam standartlarının yükselmesine büyük katkılar sunmak için Anamur’un güçlü bir lobiye ihtiyacı olduğu düşüncemizi paylaştık. Anamur Ticaret ve Sanayi Odası Seçimlerinde Aday olmam nedeniyle kendileri de başarılar diledi.
Seçildiğimiz takdirde,İnşallah hep birlikte bu şehrin ekonomisine katkıda bulunacak ve ticaretini yükseltmek için birlikte çalışacağız. Sivil toplum kuruluşlar ile uyum içerisinde çalışan ve sıcak ilişkiler kurmak için çaba göstereceğiz“ şeklinde açıklamada bulundu.

Anamur Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Özkan Poçulu da, “Anamur Ticaret ve Sanayi Odası , ilçemizin toplumsal ve meslek örgütlerinin başında geliyor. Biz Esnaf Odası olarak ticaretin, sanayinin, ekonominin gelişmesi ve kalkınması için üzerimize ne düşüyorsa, dün olduğu gibi bugünde hep beraber el birliği içerisinde, iş birliği içerisinde olmaya gayret ediyoruz. Sizin şahsınızda tüm ekibine başarılar diliyorum. İlçemiz ve sizin için hayırlısı olsun” diyerek ziyaretleri nedeniyle Mehmet Tuna ve yol arkadaşlarına teşekkür etti.

Başa dön tuşu