Akdeniz Lions Kulübü’nden ‘Alışveriş Şenliği’

Güncelleme 21 Aralık 2022, 18:29

Mersin Akdeniz Lions Kulübü, “Eğitime ve Kadına” destek amacı ile geleneksel hale getirdiği Yılbaşı Alışveriş Şenliği’nin bu yıl 7’incisini düzenledi.

Mersin Divan Oteli’nde gerçekleştirilen şenlikte çok sayıda firma, kadın üreticiler ve sivil toplum kuruluşları yer aldı. Etkinlikle özellikle mağdur ve şiddete maruz kalmış kadınlara destek vermek hedeflenirken başarılı ancak eğitim imkanı olmayan öğrencilere de yardım etmek amaçlandı. Yılbaşı Alışveriş Şenliği’nde ayrıca Mersin’de bulunan 4 SMA’lı çocuğun ailelerine ücretsiz stant verilerek farkındalık yaratıldı.

Mezitli Belediye Başkanı Neşet Tarhan ile Uluslararası Lions Türkiye 118U Genel Yönetmeni Ayşegül Taş’ın açılışını yaptığı şenlikle ilgili bilgiler veren 2022-2023 Hizmet Dönemi Başkanı Perihan Eser, topluma hizmet misyonu ile hareket eden Mersin Akdeniz Lions Kulübü’nün her yıl olduğu gibi bu hizmet döneminde de bayrağı daha yukarılara taşıyacağına inandığını söyledi. Eser, bu yolda kendilerini yalnız bırakmayan sponsor firmalar Al-Si Ametis Sarayhan Thermal Otel , Atasay Mersin Marina, Bahçeşehir Koleji  ve Güven Ofset’e, Lion dostu konuklara, Mersin Akdeniz Lions Kulübü’nün değerli üyelerine ve 118 U Yönetim Çevresi Genel Yönetmenine teşekkürlerini sundu.

Başa dön tuşu