Ak Parti’den Başkan Dinçer’e hayırlı olsun ziyareti

Güncelleme 11 Mayıs 2022, 13:08

Ak Parti Mersin İl Başkanı Cesim Ercik, Mersin Milletvekili Hacı Özkan, Zeynep Yılmaz, İl Başkan Yardımcıları Kenan Peker, Murat Yılmaz, Mehmet Özgenç ile Akdeniz İlçe Başkanı Emin Genç’ten oluşan Ak Parti heyeti, Mersin Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’nin 7 Mayıs’ta yapılan genel kurulunda açık ara fark atarak yeniden Başkanlığa seçilen Birlik Başkanı Talat Dinçer’e hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak, başarı dileklerini ilettiler.
Mersin Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer, Mersin Milletvekilleri Hacı Özkan ve Zeynep Yılmaz ile İl Başkanı Cesim Ercik ve başkan yardımcıları ile Akdeniz İlçe Başkanı Emin Genç’e nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkürlerine iletti.
Başkan Dinçer, ziyarette Birliğin seçim takvimi ile ilgili bilgi paylaşımında bulunarak, “ Mersin Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği ve bağlı meslek odalarının 4 yılda bir yapılan seçimli genel kurullarını demokrasi şenliği şeklinde gerçekleştirdik. Birliğimize bağlı 69 meslek odamız ve son olarak 7 Mayıs’ta yapılan Birlik genel kurulumuzun yapılan seçimleri ile ilimizde seçim takvimini tamamladık. Üyelerimizin yoğun katılımlarıyla gerçekleştirilen seçimleri alnımızın akı ile tamamladık. Hiçbir genel kurulumuzda seçimlere gölge düşürecek hiçbir olay yaşanmadan, kırmadan, dökmeden, partilere örnek olacak şekilde demokrasi şöleni şeklinde gerçekleştirildi” dedi.
Başkan Dinçer, konuşmasının devamında ziyaretlerinden dolayı Ak Parti heyetine teşekkürlerini ileterek, “ Siyasi partilerimiz demokrasimizin olmazsa olmazları, esnafımızın sorunlarının çözüm adresi . Esnafımızla ilgili ne zaman bir sorunumuz olsa kapılarını çaldığımız Sayın Vekillerimiz ve İl Başkanımız her zaman yanımızda oldular, bizlerden desteklerini esirgemediler. Kendilerine esnafımıza olan ilgi ve desteklerinden dolayı teşekkürlerimi iletiyorum” diye konuştu.
Ziyarette Birlik Başkanı Talat Dinçer’e Birlik yönetim kurulu üyesi Doğan Gündüz ile Hamallar Odası Başkanı Hamit Ayhan eşlik etti.
Başa dön tuşu