‘Aforizma Canavarı’ yeni kitabını MEİGDER’de tanıttı

Güncelleme 16 Ocak 2024, 14:40

Yazar Fikret Yalçın ‘Bu kadar Net! Sosyal Medya Seçkilerim-2” adlı kitabı için üyesi olduğu Mersin İnternet Gazetecileri Derneği (MEİGDER) Cemiyeti’nde tanıtım etkinliği düzenledi. Kitabıyla dernek yönetiminden tam not alan Yalçın etkinlikte mini bir söyleşi de gerçekleştirerek kitaplarını imzaladı.

Mersin’ de 30 yıl tiyatroculuk yapan ve daha önce ‘Sosyal Medya Seçkilerim’ ile ‘Haykırış’ adlı kitaplarını okuyucusuyla buluşturan Yazar Fikret Yalçın’ın son kitabı ‘Bu kadar Net! Sosyal Medya Seçkilerim-2” kitabı Liman Yayınevi tarafından basıldı. Siyasi, mizahi ve duygusal aforizmalarıyla dikkat çeken Yalçın, yeni kitabında sevilen ve ilgiyle takip edilen sosyal medya paylaşımlarına yer verdi.

‘AFORİZMA CANAVARI’

Kendi deyimiyle ‘Aforizma Canavarı’ Fikret Yalçın, 58 yaşında hala okuyan araştıran ve sorgulayan biri olarak yazdığı kitabını MEİGDER Yönetimi için imzaladı. MEİGDER Başkanı A. Vahap Şehitoğlu ile Yönetim Kurulu Üyeleri Tayfun Tuna, Uğur Özgür, Mustafa İnsan ve Hatice Yardım’ın da olduğu söyleşide konuşan Yazar Yalçın, “Yazdığım aforizmaları sizlerin beğenisine sunmak benim için büyük bir onur. Yayımlanmasının üzerinden çok kısa bir zaman geçmesine rağmen kitabımın satışının binlere ulaşması beni çok mutlu etti. Büyük onur ve gururla mensubu olmaktan çok keyif aldığım sonses.tv çalışanlarına ve MEİGDER Başkanımız A. Vahap Şehitoğlu ile yönetimdeki can dostlarıma teşekkür ederim” dedi. Yalçın, yazım hayatına kesintisiz devam edeceğini sözlerine ekledi.

ŞEHİTOĞLU: “YALÇIN’IN HATIRI SAYILIR TAKİPÇİSİ VAR”

Başkan Şehitoğlu ise oyuncu ve yazar Fikret Yalçın’ın aynı zamanda derneklerinin çatısı altında bulunduğunu hatırlatarak kitap tanıtımının ilk etkinliğinin MEİGDER’de yapılmasından dolayı memnuniyetini dile getirdi. 2 yıl gibi bir süreye 3 kitap sığdırmanın her babayiğidin harcı olmadığını söyleyen Şehitoğlu, kitabın Mersin’de bir kısım köşebaşı tutanlar tarafından her ne kadar görmezden gelinse de Yalçın’ın sivri çıkışlarıyla sosyal medyada hatırı sayılır takipçilere ulaşarak büyük ilgi gördüğünü kaydetti. Konuşmaların ardından mini bir söyleşi yapan Yalçın, kitaplarını imzalayarak yönetim kurulu üyelerine takdim etti.

Öte yandan kitabı edinmek isteyenler “Bu kadar Net! Sosyal Medya Seçkilerim-2” adlı kitaba D&R, BKM kitap, kitap sepeti.com, idefix gibi seçkin

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu