Abdullah Özyiğit, Alanya Sokağı’nı örnek gösterdi “Yenişehir’de böyle sokaklar artacak”

Güncelleme 2 Mart 2024, 10:40

Yenişehir Belediye Başkanı ve Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Yenişehir Belediye Başkan Adayı Abdullah Özyiğit, Gazi Mahallesi’nde esnafları ziyaret etti, Güvenevler Mahallesi’ndeki halk buluşmasıyla Yenişehirlilerle bir araya geldi.

Yenişehir Belediye Başkanı ve Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Yenişehir Belediye Başkan Adayı Abdullah Özyiğit, kentin her noktasında vatandaşlarla buluşmalarını sürdürüyor. Gazi Mahallesi’nde esnafları ziyaret ederek kolaylıklar dileyen Başkan Özyiğit, esnaflarla tek tek sohbet ederek, görüş ve önerilerini aldı. Başkan Abdullah Özyiğit, ardından Güvenevler Mahallesi’nde mahalle sakinleriyle buluştu.

“Önemli projelere imza attık”

Güven Sitesi’nde Yenişehirlilere seslenen Başkan Özyiğit, Alanya Sokağı’nı örnek gösterdi. Özyiğit, “Güvenevler Mahallemizde bulunan Alanya Sokağı’nı baştan aşağıya yeniden düzenledik. Kuzey-güney yönünde trafiğe kapattık. Çok güzel bir yaşam alanı oldu. Bunun gibi sokakları arttıracağız. İnsanların nefes alabileceği, yürüyüş yapabileceği, oturup soluklanabileceği, araçların park edemediği yerler Yenişehir’de artacak. Daha yeşil alanlar yaratacağız. Yola çıkarken 6 temel ilke belirledik. ‘Sporda, sanatta, eğitimde, hemşerilik bilincinin alt yapısının oluşturulmasında, ekolojide, kentleşmede iyi işler yapacağız’ dedik. Bu dediğimiz işlerin her birinde yüzde 80 seviyesinde yol aldık. Önemli projelere imza attık.” şeklinde konuştu.

“Pandemide Yenişehir Belediyesinin neredeyse tüm çalışanları sosyal hizmet ekiplerimizin bir parçası oldu”

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu