8 Mart Dünya Kadınlar gününe özel sergi

Güncelleme 6 Mart 2024, 13:50

[6/3 13:42] Fikrat Hoca: 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Gününe Özel. USART ve UNİART Dernek işbirliği ile düzenlenen “KADINLAR OLMADAN ASLA” Temalı Online Sanat Köprüsü kurmaya devam ediyoruz Uluslararası 18 Ülkeden 46 kıymetli sanatçılarımıza çok teşekkür ediyorum.

“Bir toplum, cinslerden yalnız birinin yüzyılımızın gerektirdiklerini elde etmesiyle yetinirse, o toplum yarı yarıya zayıflamış olur. Bizim toplumumuzun uğradığı başarısızlıkların sebebi, kadınlarımıza karşı ihmal ve kusurdur.” – Mustafa Kemal Atatürk’ün sözleri ile kadınlarımızın sesini kalıplaşmış günlerde değil varlığını aldığımız her nefeste hissedelim. emeği geçen tüm dostlarıma sonsuz şükranlarımı sunuyorum.
USART ve UNİART Dernek Kurucu Başkanı Ressam Heykeltıraş Hülya Gülmez
[6/3 13:42] Fikrat Hoca: 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar gününe özel USART ve UNİART dernekleri aracılığıyla düzenlenen ” KADINLAR OLMADAN ASLA ‘ temalı online sergisine katılan 18 Ülkeden 46 sanatçının çalışmaları görücüye çıkıyor.. Sonsestv köşe yazarı ve tiyatro yazar-yönetmeni Fikret Yalçın ‘ da bu uluslararası sergiye “HAYKIRIŞ” adlı tiyatro oyunu ile katılıyor..

Başa dön tuşu