500 fidana hayat verdi

Güncelleme 14 Mart 2022, 16:12

2021 de hizmete girdiği günden bu yana Ege Orman Vakfı iş birliği ile, mekanlarında sahne alan tüm sanatçılar adına fidan bağışlayan Echopermancehall 500 fidana hayat verdi.

 

Bağışlanan 500 fidan ile İzmir-Buca-Kaynaklar mevkiinde oluşturulan “Echopermancehall Korusu”nda,  Echopermancehall İşletme Sahibi İhsan Mete Ünal, Genel Koordinatör Koray Hepenson ve işletme çalışanlarının katılımı ile fidan dikim töreni düzenlendi. Genel Koordinatör Koray Hepenson, Echopermancehall ailesi olarak gelecek nesillere güzel bir miras bırakmak düşüncesiyle, önümüzdeki sezonda da ülkemizin ünlü sanatçıları adına Ege Orman Vakfı’na fidan bağışlayarak ağaçlandırma çalışmalarına destek olmaya devam edeceklerini söyledi. Ege Orman Vakfı Genel Müdür Yardımcısı Yasemen Bilgili,  doğaya katkılarından dolayı teşekkür ederek Echopermancehall işletme sahibi İhsan Mete Ünal 'a plaket takdim etti.

 

Oluşturulan koru için düzenlenen törende konuşan Ege Orman Vakfı Genel Müdür Yardımcısı Yasemen Bilgili Buca ağaçlandırma sahasında İzmir Orman Bölge Müdürlüğü iş birliği ile yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Başa dön tuşu