BAŞKAN SEÇER MERSİN SANAYİ SİTESİ’Nİ ZİYARET ETTİ

Güncelleme 29 Mart 2024, 15:20

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı ve CHP Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Vahap Seçer, Mersin Sanayi Sitesi’ne ziyaret gerçekleştirerek, site yönetimi ve esnafla bir araya geldi.

1 Nisan’dan sonra da göreve devam edeceklerinin altını çizen Seçer, “Vatandaşlarımızın hizmetlerimiz ölçüsünde desteğini alacağız. O yönden de müsterihim, seçimi kazanacağız. Son güne kadar tabi ki işimizi, görevimizi ciddiyetle yürüteceğiz” dedi.

5 yıl boyunca çok değerli işlere imza attıklarını vurgulayan Seçer, “Hiç boş kalmadık. ‘Olmaz’ denenleri başardık. Mali dengemiz çok iyi, güçlü bir belediyeyiz. Belediyenin hiçbir problemi yok. Önümüzdeki süreçte daha hızlı koşabileceğiz” ifadelerine yer verdi.

Gelecek dönem çok daha güzel proje ve hizmetleri hayata geçireceklerini söyleyen Seçer, kentin vizyonuna vizyon katan projelerin devreye gireceğini belirterek, “Mersinimize; Raylı Sistemler, Sosyal Konut ve Müftü Deresi Yaşam Vadisi yapacağız. İkinci dönem çok daha güzel hizmetler yapacağız” diyerek sözlerini tamamladı.

 

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu