Başkan Dinçer ve Tarsus Bürokratlarından Cem ve Kültür Evi Başkanı Turgut’a hayırlı olsun ziyareti
Mersin Sondakika

Başkan Dinçer ve Tarsus Bürokratlarından Cem ve Kültür Evi Başkanı Turgut’a hayırlı olsun ziyareti

Tarsus Kaymakamı Kadir Sertel Otçu, Mersin Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer, İlçe Emniyet Müdürü Ebubekir Fil, İlçe Jandarma Komutanı J. Binbaşı İnanç Marım ile ilçede kurulu esnaf odası başkanları, Alevi Kültür Dernekleri Tarsus Şube Başkanlığına üçüncü kez yeniden seçilen Tarsus Briketçiler, Karocular Odası Başkanı Erdal Turgut’a hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak başarı dileklerini ilettiler.
Bu haber 2021-11-17 12:34:29 eklenmiş
Tarsus Kaymakamı Kadir Sertel Otçu, Mersin Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer, İlçe Emniyet Müdürü Ebubekir Fil, İlçe Jandarma Komutanı J. Binbaşı İnanç Marım ile ilçede kurulu esnaf odası başkanları, Alevi Kültür Dernekleri Tarsus Şube Başkanlığına üçüncü kez yeniden seçilen Tarsus Briketçiler,  Karocular Odası Başkanı Erdal Turgut’a hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak başarı dileklerini ilettiler.
Alevi Kültür Dernekleri Tarsus Şubesi Cem ve Kültür Evinde gerçekleştirilen hayırlı olsun ziyaretine İlçe Kaymakamı Kadir Sertel Otçu, İlçe Emniyet Müdürü Ebubekir Fil, İlçe Jandarma Komutanı J. Binbaşı İnanç Marım, Mersin Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer, Tarsus 1 Nolu Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı Mahmut Şahin,  Tarsus Madeni Sanatkarlar Odası Başkanı Kaplan Kiltaş, Tarsus Fotoğrafçılar Odası Başkanı Cumali Taş, Tarsus Lokantacılar Odası Başkanı Ali Tavman, Tarsus Ekspres Gazetesi sahibi Mustafa Erdoğan,  Kent Lokantacısı işletmecisi Fevzi Malazgirtli, Develiler Baklavaları işletmecisi Bilal Develi ile çok sayıda seçkin davetli katılım gösterdi.
Tarsus Briketciler, Karocular Odası ve Alevi Kültür Dernekleri Tarsus Şube Başkanı Erdal Turgut, Kasım ayının ilk haftasında yapılan seçimler sonucu üyelerinin güven oyu ile  üçüncü kez göreve getirildiğini belirterek, nazik ziyaretlerinden dolayı İlçe Kaymakamı Kadir Sertel Otçu,  Mersin Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Talat Dinçer, İlçe Emniyet Müdürü Ebubekir Fil, Jandarma Komutanı J.Binbaşı İnanç Marım ile oda, kooperatif başkanları ile diğer tüm katılımcılara teşekkür ederek, başarı dileklerini iletti.
Mersin Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer’de yaptığı konuşmada, teşkilat olarak bir taraftan temsil ettikleri kesimin sorun ve beklentilerine çözüm üretirken, diğer taraftan bürokratlarla ilişkilerini en üst seviyede tutma gayretinde olduklarını ifade ederek, “ Tarsus Briketçiler Karocular Odası Başkanımız Sn  Erdal Turgut, Alevi Kültür Dernekleri Tarsus Şubesinin yapılan seçiminde üyelerinin güven oyu ile bir kez daha bu göreve seçildi. Bizlerde İlçe Kaymakamımız, Emniyet Müdürümüz, Jandarma Komutanımız ve İlçede Kurulu esnaf odası ve kooperatif başkanlarımız ile birlikte kendisine hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Bu ziyaretimizle aynı zamanda ilçe bürokratlarımız ile meslek odası başkanlarımızı bir araya gelerek gönül zenginliklerini arttırma fırsatına katkı sunduk. Sayın Başkanımızı tebrik ediyor, başarılar diliyorum, bu organizasyona katılımlarıyla güç veren İlçe Kaymakamımız, Emniyet Müdürümüz ve Jandarma Komutanımız ile oda, kooperatif başkanlarımıza teşekkürlerimi iletiyorum” dedi.

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer GÜNCEL haberleri
aaaa Advert


Advert

Yazarlar

MERSIN
Copyright © 2021 Minsan Haber Ajansı Gazetesi Tüm hakları saklıdır.
pendik evden eve nakliyatkartal evden eve nakliyattuzla evden eve nakliyatevden eve nakliyat
Gazetemiz MEİGDER Üyesidir
Meigder