DİLAY ARSLAN 11 YAŞINDA YAYINLADIĞI İKİ KİTABIYLA BÜYÜK DİKKAT ÇEKTİ
Mersin Sondakika

DİLAY ARSLAN 11 YAŞINDA YAYINLADIĞI İKİ KİTABIYLA BÜYÜK DİKKAT ÇEKTİ


Bu haber 2021-09-03 13:27:35 eklenmiş

ARBEL A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan Vekili ASKON Mersin Şube Başkanı Hasan Arslan ve Dilber Arslan'ın Kızı, ARBEL A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Arslan'ın yiğeni 11 yaşındaki Ortaokul Öğrencisi Dilay Arslan'. "Zaman Yolculuğu 1-2" adlı kitaplarını kitap tanıtımı ve imza günü etkinliğinde okurlarıyla buluşturdu.

Dilay Arslan'ın kitap tanıtımı ve imza günü etkinliği Mezitli Belediyesi Sosyal Tesisleri'nde gerçekleştirildi. Kitanın gelirleri Otistik çocuklara bağışlandı.

 Kitap Tanıtımı ve İmza Günü etkinliğe ARBEL A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan Vekili  ve ASKON Mersin Şube Başkanı  Hasan Arslan , Dilber Arslan, ARBEL A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Arslan, Ticaret Borsası Başkanı Ömer Abdullah Özdemir'in yanı sıra Mezitli Belediye Başkanı Neşet Tarhan  Mezitli Kent Konseyi ve ÇUGİDER Başkanı Sibel Gelbul ve  davetli konuklar,okul arkadaşları, yakınları ve kitap dostları büyük ilgi gösterdi.

 İlk kitaplarını büyük bir cesaret örneği göstererek kaleme alan Dilay Arslan, 2010 yılında Mersin'de doğdu. Bahçeşehir Koleji2nde eğitim yaşamını sürdüren Arslan, kitap yazmasında ailesinin büyük desteği olduğunu, duygularını, düşüncelerini yazarak okurlarını bir zaman yolculuğuna çıkarmayı amaçladığını dilegetirirken, kendisine cesaret veren aile yakınlarına, dostlarına kendine katkı sağlayan herkese teşekkür etti. 

 Kitap Tanıtımı ve İmza Günü'nde Annesi Dilber Arslan, babası Hasan Arslan, Amcası Mahmut Arslan Ticaret Borsası Başkanı Ömer Abdullah Özdemir, Mezitli Kent Konseyi Başkanı Sibel Gelbul ve Mezitli Belediye Başkanı Neşet Tarhan birer kısa konuşma yaparak 11 yaşında kitabını çıkaran Dilay Arslan'ı kutlayarak başarılarının devamı dileğinde bulundu.

 Edinilen bilgiye göre Dilay Arslan, Bahçeşehir Koleji'nde de bir kitap tanıtımı ve imza günü düzenleyerek, okul arkadaşlarına kitaplarını imzalayacak.


ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer KÜLTÜR - SANAT haberleriYazarlar

MERSIN
Copyright © 2021 Minsan Haber Ajansı Gazetesi Tüm hakları saklıdır.
pendik evden eve nakliyatkartal evden eve nakliyattuzla evden eve nakliyatevden eve nakliyat
Gazetemiz MEİGDER Üyesidir
Meigder