BAŞKAN SEÇER, "BU DENETÇİ RAPORU YOK HÜKMÜNDEDİR. HADDİNİ VE YASALARI AŞAN BİR YORUMDUR”
Mersin Sondakika

BAŞKAN SEÇER, "BU DENETÇİ RAPORU YOK HÜKMÜNDEDİR. HADDİNİ VE YASALARI AŞAN BİR YORUMDUR”


Bu haber 2021-05-27 18:43:57 eklenmiş

MESKİ Genel Müdürlüğü 2021 yılı Mayıs Ayı Olağan Genel Kurul Toplantısı’nın 1. Birleşimi, Başkan Seçer başkanlığında gerçekleştirildi. Başkan Seçer, “Takdir ederseniz 26 aylık sürede, 13 ilçemizde herhangi bir ayrım gözetmeksizin, ihtiyaç öncelikli, ivedi sorunları çözme amaçlı projelerimizi bir bir hayata geçiriyoruz” dedi.

Mersin’in özel bir yer olduğunu ve Toros Dağları gibi çok muazzam bir su kaynağının bulunduğunu anlatan Seçer, “Antalya sınırından Adana sınırına kadar her lokasyonda, her bölgede, her yerleşim yerine su kaynağı bulma fırsatınız var, imkânınız var. Yeter ki makul, akıllı, bilimsel projeler ortaya koyabilelim” diye konuştu.

MESKİ Genel Müdürlüğü Yönetim Kurulu’nun bir önceki yıl çalışmalarına ilişkin hazırlanan Denetçi Raporu’nu değerlendiren Başkan Seçer, “Raporlarda içler acısı şeyler var. Siyasi yorumlar yapmış. Bu haddi değil, hakkı değil. Burada çok açık söylüyorum siyasi tetikçilik yapmış. Biz denetçiler kurulu seçiyoruz tetikçi seçmiyoruz. Bu çok önemlidir. Bu rapor kurumu yaralar ve zan altında bırakır” dedi. Raporda çok yanlış, çarpıcı iddia ve rakamların bulunduğunu ifade eden Seçer, “Bu denetçi raporu yok hükmündedir. Tamamen kasıtlı olarak, yanlış bir tespit demiyorum kasıtlı bir yazımdır. Kasıtlı, haddini ve yasaları aşan bir yorumdur” ifadelerine yer verdi.  


ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer GÜNCEL haberleriYazarlar

MERSIN
Copyright © 2021 Minsan Haber Ajansı Gazetesi Tüm hakları saklıdır.
pendik evden eve nakliyatkartal evden eve nakliyattuzla evden eve nakliyatevden eve nakliyat
Gazetemiz MEİGDER Üyesidir
Meigder